Hakkımızda

Gürlek Milli Kıyafetler

Gürlek

Milli Kıyafetler

Türk milli kıyafetleri imalatı, tasarımdan gerçeğe, kumaştan giysiye, kalite ve estetik ile akış; işte Gürlek Milli Kıyafetler…
Türk Halkoyunları kostüm imalatı için 60 yıllık bilgi ve tecrübemiz hizmetinizdedir.

Mağazamızda birçok yörenin kostümünü her an görüp satın alabilirsiniz. Halk oyunlarına ait giysi aksesuarları, zengin ve bol kostüm çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Kostüm almadan önce mutlaka bizimle irtibata geçip bilgi isteyiniz. İstediğiniz kostümler sadece bizim sitemizde bulunan resimlere göre değil, sizin istediğiniz renk, desen hatta numuneniz varsa numunenize göre atölyemizde çok kısa sürede imal edilip ister yurtiçinde ister yurtdışında, adresinize gönderilir. Ayrıca Gürlek Milli Kıyafetler’den komple kostüm almak yerine tek tek parça olarak aksesuar, ayakkabı, üçetek, cepken v.b. malzemeleride –eğer elimizde varsa hemen, yoksa sipariş ile– temin edebilirsiniz. Firmamız, orijinal (otantik) kıyafetlerin yanısıra ekonomik gösteri kıyafetleri ve herhangi bir malzemenin (örneğin ayakkabı) değişik kalitelerini kendi atölyelerinde siz değerli müşterilerinin isteğine göre üretmektedir.

1950 yılından beri aynı adreste terzihane olarak hizmet veren ve 1960 yılından beri de halkoyunları kostümü satışı yapan Gürlek Milli Kıyafetler, kostum imalat ve satışının yanısıra Türk Folklorunun yayılmasında da öncü bir rol oynamış, şu an üçüncü kuşak olarak istikrarlı ve güvenilir bir şekilde ticari hayatına devam etmektedir.